Главная > Останні новини / Чемпіонат району > ВИЗНАЧЕННЯ АБСОЛЮТНОГО ЧЕМПІОНА ВІДКРИТОГО КУБКА САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ З ШАХІВ-2017 року.Підсумкова (після 11 етапів) .

ВИЗНАЧЕННЯ АБСОЛЮТНОГО ЧЕМПІОНА ВІДКРИТОГО КУБКА САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ З ШАХІВ-2017 року.Підсумкова (після 11 етапів) .


28-11-2017, 18:52. Разместил: aist



 

Зведена таблиця на визначення абсолютного чемпіона


Сарненського району з шахів 2017 року.


Станом на 28.11.2017р.Підсумкова (після 11 етапів).

 

1.Жакун Олексій (Дубровиця)-278 очок

2.Параниця Олександр (Сарни)-250 очок

3.Параниця Віктор (Сарни)-243 очка

4.Абрамчук Олександр (Сарни)-206 очок

5.Галаган Володимир (Сарни)-190 очок

6.Клімцов Андрій (Володимирець)-189 очок

7.Якимчук Василь (Сарни)-177 очок

8.Толочик Андрій (Костопіль)-163 очка

9.Копищик Микола (Сарни)-162 очка

10.Кукла Петро (Вараш)-162 очка

11.Іллюк Петро (Березне)-161 очко

12.Годунко Віталій (Сарни)-150 очок

13.Чернецов Андрій  (Сарни)-145 очок

14.Атаманець Василь (Березне)-127 очок

15.Ткачук Андрій (Дубровиця)-123 очка

16.Романюк Анатолій (Клесів)-121 очка

17.Кот Андрій (Вараш)-100 очок

18.Римарчук Юрій (Володимирець)-95 очок

19.Скірканич Олександр (Здолбунів)-90 очок

20.Кінчур Анатолій (Сарни)-87 очок

21.Цицюра Олександр (Сарни)-85 очок

22.Хильчук Роман (Березне)-74 очок

23.Стоноженко Михайло (Сарни)-71 очок

24.Зань Іван (Сарни)-68 очок

25.Макревич Віктор (Сарни)-68 очок

26.Фещук Анатолій (Здолбунів)-61 очко

27.Кохно Олександр (Рівне)-59 очок

28.Бедратий Михайло (Здолбунів)-57 очок

29.Абрамчук Григорій (Клесів)-56 очок

30.Матвійчук Олександр (Рівне)-56 очок

31.Шинкарчук Максим (Рівне)-53 очка

32.Борзенко Йосип (Здолбунів)-52 очка

33.Павлюк Семен (Сарни)-52 очка

34.Хильчук Тарас (Березне)-51 очко

35.Гузь Дмитро (Клесів)-47 очок

36.Андреєв Дмитро (Володимирець)-46 очок

37.Ліщук Ігор (Клесів)-45 очок

38.Кошмак Юрій (Здолбунів)-45 очок

39.Клюка Сергій (Рівне)-42 очка

40.Гапчин Микола (Червоноград)-40 очок

41.Сергійчук Віктор (Стрільськ)-39 очок

42.Петренко Олександр (Рівне)-39 очок

43.Добринський Василь (Сарни)-38 очок

44.Шапірко Микола (Сарни)-36 очок

45.Дідух Ігор (Львів)-30 очок

46.Смикало Северин (Рівне)-30 очок

47.Кірнос Євгеній (Німеччина)-28 очок

48.Галій Артем (Рівне)-27 очок

49.Копищик Іван (Сарни)-27 очок

50.Ульмасбаев Юрій (Сарни)-27 очок

51.Лабенський Ігор (Рівне)-27 очок

52.Цицюра Микола (Сарни)-25 очок

53.Демянюк Андрій (Рівне)-24 очка

54.Колюх Микола (Зоря)-23 очка

55.Колядко Микола (Немовичі)-23 очка

56.Бондарчук Богдан (Дубно)-22 очка

57.Лобанов Данило (Вараш)-22 очка

58.Юрчук Віктор (Сарни)-21 очко

59.Губеня Ігор (Володимирець)-20 очок

60.Касянчук Олександр (Вараш)-20 очок

61.Новоселецький Сергій (Рокитне)-18 очок

62.Кричильська Ольга (Степань)-17 очок

63.Несвіт Максим (Сарни)-17 очок

64.Лещишак Ігор (Червоноград)-17 очок

65.Корсун Юрій (Сарни)-16 очок

66.Музичка Віктор (Червоноград)-15 очок

67.Седлов Віктор (Рівне)-15 очок

68.Дідовець Сергій (США)-14 очок

69.Бойко Олександр (Рівне)-14 очок

70.Снітко Наталія (Володимирець)-14 очок

71.Крук Йосип (Березне)-13 очок

72.Курачик Віктор (Сарни)-13 очок

73.Смітюх Павло (Вараш)-13 очок

74.Стоноженко Ілля (Сарни)-12 очок

75.Симонюк Валентин (Володимирець)-12 очок

76.Скиба Сергій (Вараш)-12 очок

77.Дрималик Михайло (Володимирець)-11 очок

78.Абрамчук Віктор (Рівне) -11 очок

79.Онищук Володимир (Немовичі)-10 очок

80.Мокрицький Володимр (Червоноград)-10 очок

81.Касянець Сергій (Березне)-9 очок

82.Громова Ольга (Рівне)-6 очок

83.Паховчишин Йосип (Клесів)-6 очок

84.Білотіл Олександр (Стрільськ)-6 очок

85.Галушко Каміла (Стрільськ)-6 очок

86. Пецьков Владислав (Катеринівка)-6 очок

87.Утицьких Олександр (Сарни)-6 очок

88.Терещук Ігор (Костопіль)-5 очок

89.Сафарян Михайло (Стрільськ)-5 очок

90.Білотіл Артем (Стрільськ)-5 очок

91.Кальчук Віталій (Рівне)-4 очка

92.Мартинюк Анатолій (Клесів)-4 очка

93.Зелінський Стас (Стрільськ)-4 очка

94.Александров Василь (Клесів)-3 очка

95.Бунечко Ірина (Стрільськ)-3 очка

96.Ніжаловський Юрій (Березне)-3 очка

97.Заліва Володимир (Клесів)-3 очка

98.Сергійчук Іван (Стрільськ)-2 очка

99.Карачинцев Ростислав (Олика)-2 очка

100.Мірко Михайло (Довге)-2 очка

101.Чубатий Андрій (Клесів)-2 очка

102.Кревський Володимир (Немовичі)-2 очка

103.Мороз Микола (Стрільськ)-2 очка

104.Смицький Володимир (Клесів)-2 очка

105.Смикало Назар (Рівне)-2 очка

106.Шугалевич Ігор (Дубровиця)-1 очко

107.Доліч Віктор (Дубровиця)-1очко

108.Лазарчук Артем (Стрільськ)-1 очко

109.Сищик Дмитро (Стрільськ)-1очко

110.Кононець Ігор (Немовичі)-1 очко

111.Жакунець Віта (Дубровиця)-1очко

112.Гайдамащук Ярослав (Степань)-1очко

113.Сидоренко Ігор (Степань)-1 очко

114.Албутов Максим (Немовичі)-1очко

115.Жолобчук Любов (Немовичі)-1 очко

116.Мичка Василь (Немовичі)-1 очка

117.Дубов Віталій (Степань)-1 очко

118.Волошин Назар (Степань)-1очко

119.Кричильський Дмитро (Степань)-1очко

120.Білотіл Павло (Стрільськ)-1 очко

121.Шевня Леонід (Стрільськ)-1 очко

122.Абрамович Валерія (Стрільськ)-1 очко

123.Савчук Віталій (Стрільськ)-1 счко

124.Кузнець Павло (Стрільськ)-1 очко

125.Гаврильчик Діана (Стрільськ)-1 очко

126.Бунечко Михайло (Стрільськ)-1 очко

127.Шевня Олеся (Стрільськ)-1 очко

128.Маковецький Павло (Стрільськ)-1 очко

129.Тимощук Олександр (Рокитне)-1 очко

130.Семещук Юрій (Костопіль)-1 очко

131.Семещук Ігор (Костопіль)-1 очко

132.Галій Аркадій (Рівне)-1 очко

133.Кондратюк Вікторія (Рівне)-1очко

134.Кібиш Віталій (Костопіль)-1 очко
135.Хомчук Никифор (Володимирець)-1 очко

136.Форманчук Богдан (Здолбунів)-1 очко

137.Чугай Володимир (Червоноград)-1 очко

138.Лемех Сергій (Березне)-1 очко

139.Ніжаловський Максим (Березне)-1 очко

140.Рогозін Тарас (Червоноград)-1 очко

141.Хильчук Сергій (Березне)-1 очко

142.Ліщук Галина (Клесів)-1 очко

143.Близнюк Роман (Клесів)-1 очко

144.Головач Дмитро (Клесів)-1 очко

145.Корендюк Владислав (Сарни)-1 очко

146.Любарщук Вадим (Сарни)-1 очко         147.Капраль Іван (Сарни)-1 очко


Вернуться назад