Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/skuchnonet/public_html/sarnychess.com.ua/engine/classes/templates.class.php on line 243 Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/skuchnonet/public_html/sarnychess.com.ua/engine/modules/sitelogin.php on line 153 DataLife Engine > Версия для печати > Турнір з шахів ВіП-1
Главная > Останні новини / ДЕБЮТ > Турнір з шахів ВіП-1

Турнір з шахів ВіП-1

15-12-2020, 12:39. Разместил: aist

Два турніри з нагоди Дня народження, в честь майстеровитого, знаного та відомого на Рівненщині шахіста, а ще мудрої, інтелектуальної людини - Віктора Параниці (ВіП), провели шахісти клубу «Дебют».Учасники зіграли бліц-турнір в 9 турів по 10 хвилин на партію кожному з учасників. Турнір видався на славу, але все по-порядку.Найбільшим спритником на старті виявився Микола Копищик, який впевнено здобув три поспіль перемоги і один без втрат очолив турнірні перегони. Його впевнену ходу в 4 турі обірвав Олександр Параниця і сам зайняв вже нагріте місце на вершині щаблів, позаяк інші претенденти зіграли всі між собою внічию. В 5 турі Олександр Параниця, перемогою над Віктором Сергійчуком, ще більше зміцнив своє турнірне становище, випереджаючи вже на ціле очко Володимира Галагана, Миколу Копищика і Олександра Абрамчука та ще 6 переслідувачів на півтора. В подальшому Олександр тільки нарощував перевагу і за тур до завершення, вже приймав вітання з перемогою в турнірі з відмінним результатом у 7,5 очок. Боротьба за решту сходинок на пядесталі точилася до останньої секунди останньої партії, яка засвідчила, що з результатом 6,0 очок срібну нагороду виборов Володимир Галаган, а бронзового призера, з очковим доробком у 5,5 довелося визначати з п’яти претендентів при допомозі додаткових показників. Кращим він виявився у Віктора Сергійчука, який хоч і поступився в останньому турі Олександру Абрамчуку та все ж отримав бронзову нагороду (перемога і нічия в цьому двобої забезпечувала йому срібло). Його конкуренти Віктор Параниця, Олександр Абрамчук, Василь Якимчук та Юрій Корсун задовільнилися відповідно місцями з четвертого по сьоме.