Главная > Останні новини > Упустили золото

Упустили золото


9-01-2016, 21:06. Разместил: prov
Упустили золото

Шаховий турнір ”Рокитне – журавлиний край” проводили цього року уп’яте.
Напередодні 18-ої річниці Незалежності України ці ювілейні змагання зібрали і символічну кількість учасників – 18. Пам’ятається, в минулому році 24 серпня на такий же турнір з’їхалась теж символічна кількість учасників – 24.
На день Державного Прапора, звичайно ж, було і підняття символу держави, і лунало: ”Ще не вмерла Україна”. Учасники змагань співали гімн хором, і звучним був той спів, хоч з’їхались вони з різних міст Житомирщини та Рівненщини: Олевська та Білокорович, Сарн і Дубровиці, Клесова і Рівного та звичайно, з Рокитного.
Сім турів швейцарської системи принесли перемогу кандидату в майстри спорту, рівненчанину Віктору Сєдлову, котрий набрав 5,5 очка. На півочка відстав від нього рокитнівський кандидат в майстри спорту Микола Хоменко. По 4,5 очка набрали відразу 4 шахісти: Ігор Вознюк та Петро Пінчук з Рокитного, Ігор Гладкий з Дубровиці та Анатолій Романюк з Клесова. Завдяки кращому коефіцієнту Бухгольца третє місце посів Петро Пінчук, четверте – Ігор Вознюк з Рокитного, Віталій Гладкий був п’ятим, а Анатолій Романюк опинився на шостому місці. Втім, всі вони без нагород та грамот не лишилися, як і переможці змагань, а були нагороджені оригінальними грамотами, виготовленими в ”Міні-друкарні” Леоніда Парабочого спеціально для турніру та призами, котрі люб’язно надали організатору турніру – культурно-спортивній асоціації ”Азалія” комерційне підприємство ”Олімп” Віктора Кириловця та ”Соціальний магазин”.
Не лишився осторонь проблем турніру і приватний підприємець Василь Кузьмич.
А щоб цей турнір надовго залишився в пам’яті його учасників та спонсорів, кожному із них було вручено пам’ятні вимпели з емблемою турніру.
Повинен сказати, що турнір пройшов досить швидко і оперативно завдяки його комп’ютерному забезпеченню з боку суддів (головний суддя – Ігор Ліщук) із Клесова, і, зокрема, місцевому шаховому клубу ”Біла тура”. Клесівчани до їдальні медучилища, де проходив турнір, власним транспортом доставили все найнеобхідніше, в тому числі шахи та шахові годинники, за що заслуговують хороших слів подяки.
В нашому ж районі не тільки шахового клубу немає, але й не вистачає, а й практично повністю відсутні шахи та шахові годинники для проведення такого рівня змагань. Невже Клесів чимось кращий Рокитного?
Вернуться назад