Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/skuchnonet/public_html/sarnychess.com.ua/engine/classes/templates.class.php on line 243 Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/skuchnonet/public_html/sarnychess.com.ua/engine/modules/sitelogin.php on line 153 DataLife Engine > Версия для печати > Турнір до Дня шахів, 5-й етап відкритого кубка Сарненського району з шахів 2023 року
Главная > Останні новини / Чемпіонат району > Турнір до Дня шахів, 5-й етап відкритого кубка Сарненського району з шахів 2023 року

Турнір до Дня шахів, 5-й етап відкритого кубка Сарненського району з шахів 2023 року

25-07-2023, 20:16. Разместил: aist

5-й етап відкритого кубка Сарненського району з шахів 2023 року

Турнір до Дня шахів

Пятий етап на визначення абсолютного чемпіона відкритого кубка Сарненського району з шахів 2023 року пройшов на березі озера Селянське та був присвячений до міжнародного дня шахів. За сприятливої погоди на лоні природи зіграли турнір в девять турів по 10 хвилин на партію кожному з учасників.

Старт змагань найкраще вдався березнівчанам Петру Іллюку та Василю Атаманцю, сарненчанам Олександру Цицюрі, Юрію Корсуну, Андрію Чернецову, Миколі Копищику, Віктору Параниці, Олександру Абрамчуку (с. Чудель), Віктору Сергійчуку (с ,Стрільськ). В подальшому свіже повітря добре подіяло на Романа Хильчука (м. Березне), Олексія Жакуна (м. Дубровиця) та Віталія Годунка, які доєдналися до лідируючої групи. І пішла коса на камінь. Лідери безкомпромісно грали між собою, внаслідок чого після двох третин дистанції на шаховий олімп одноосібно вийшов Петро Іллюк. За ним з відставанням в одне очко вишикувались Андрій Чернецов, Василь Атаманець, Олексій Жакун, Олександр Цицюра та Роман Хильчук. Саме ці спортсмени і зібралися розіграти комплект нагород. Однак несподівано з середини таблиці, здобувши три перемоги поспіль в останніх турах, бронзову нагороду з результатом 6,0 очок завоював Олександр Абрамчук. Срібна нагорода дісталася Василю Атаманцю (м.Березне) – 6,5 очок. А чемпіоном турніру став Петро Іллюк – 7.5 очок.

22. Пискалов Андрій, 1850 Кричильськ - 0,5

Після невеличкої перерви учасники привітали з Днем народження свого колегу-шахіста, підприємця-мецената та просто чудову людину Івана Заня.

І спочатку зіграли в його честь міні - турнір по футболу. Де перемогу здобула команда «Сарни-2» у складі Олександра Абрамчука, Івана Заня, Івана Копищика та Олексія Жакуна; друге місце посіла команда «Сарни-1» ( Микола Копищик, Тарас Банацький, Олександр Баглей, Віктор Сергійчук); бронзову нагороду виборола команда «Березне» (Роман Хильчук, Сергій Касянець, Сергій Хильчук, Сергій Лемех).

А потім провели, також в його честь, міні-бліц турнір з шахів у 7 турів по 5 хвилин.

Тут впевнену перемогу, втративши лише пів-очка, здобув Олександр Абрамчук, друге місце посів Петро Іллюк, третє місце забронював за собою Андрій Чернецов.