Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/skuchnonet/public_html/sarnychess.com.ua/engine/classes/templates.class.php on line 243 Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/skuchnonet/public_html/sarnychess.com.ua/engine/modules/sitelogin.php on line 153 DataLife Engine > Версия для печати > 5-й етап відкритого кубка Сарненського району з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні
Главная > Останні новини / Чемпіонат району > 5-й етап відкритого кубка Сарненського району з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні

12-09-2022, 17:08. Разместил: aist

11 вересня 2022 року м. Сарни

Продовжується боротьба на визначення абсолютного чемпіона відкритого кубка Сарненського району з шахів 2022 року. Минулими вихідними було зіграно V етап відбору, який було присвячено Дню фізичної культури і спорту в Україні.

Зіграли турнір в 9 турів по 10 хвилин на партію. Поскільки склад учасників був досить пристойним і рівним, то учасникам уже з перших турів довелося «закачувати» рукави і по серйозному вступати в бій. Так на третині дистанції уже всі інтелектуали втратили очки і утворився квартет лідерів Олексій Жакун, Андрій Чернецов, Олександр Параниця та Олександр Абрамчук. Лідери зіграли між собою Жакун-Абрамчук, Чернецов-Параниця внічию. Це дозволило іх наздогнати Петру Іллюку та Олександру Касянчуку. Боротьба загострювалася. Після партій Петро Іллюк – Олександр Абрамчук 1-0, Олександр Касянчук – Олександр Параниця 0-1, Олексій Жакун – Василь Атаманець 0-1, Андрій Чернецов – Тарас Хильчук 1-0 лідерство захопили переможці протистоянь. Далі Петро Іллюк виграє у Андрія Чернецова, а Василь Атаманець переграє Олександра Параницю і двоє брезнівчан підійшли лідерами перед заключними двома турами, випереджаючи велику групу конкурентів на одне очко. І якщо досвідчений Петро Іллюк впевнено подолав фінішний відрізок та став чемпіоном турніру то Василь Атаманець не зумів впоратися з фінішною напругою, здобув лише півочка та став у підсумку пятим. Срібну нагороду здобув Олександр Параниця, бонзову – Олексій Жакун. Втішне четверте місце дісталося Андрію Чернецову.