Главная > Останні новини > ФІНАЛ КУБКА МІСТА САРНИ

ФІНАЛ КУБКА МІСТА САРНИ


17-01-2022, 11:07. Разместил: aist

Олександр Параниця –володар кубка міста Сарни


      Для визначення володаря кубка міста Сарни довелося, під егідою місцевого ШШК «Дебют», провести 12 етапів відбору на протязі 2021 року. По їх результатах і було визначено 16 фіналістів, що розіграли основну нагороду.

     Змагання проходили за олімпійською системою, що складалася з двох партій (білими і чорними фігурами) з контролем часу по 15 хвилин кожному учаснику на партію. В разі однакової кількості очок (1:1) в очному поєдинку призначалась додаткова партія ( армагеддон) з контролем часу 5 хвилин білим і 4 хвилини чорним. У випадку нічиєї переможцем був шахіст, що грав чорними фігурами. Право вибору кольору фігур встановлювалося жеребкуванням.

    Несподіванки почалися уже з 1/8 фіналу коли зазнали поразок обоє минулорічних фіналістів. Так Віктор Параниця з рахунком 2-0 поступився Юрію Корсуну, а Олександр Абрамчук з таким же рахунком зазнав поразки від Андрія Клімцова. Решта партій цієї стадії завершилися так: Володимир Галаган – Іван Зань 0,5-1,5, Олексій Жакун – Віктор Курачик 2-0, Віктор Юрчук – Андрій Чернецов 0-2, Василь Якимчук – Віталій Годунко 2-0, Олександр Параниця – Віктор Сергійчук 2-0, Анатолій Кінчур – Микола Копищик 2-1.

   Захоплююче і цікаво пройшли матчі 1/4 фіналу Олександр Параниця - Василь Якимчук 2-1, Зань Іван – Юрій Корсун 1,5-0,5, Олексій Жакун - Андрій Чернецов 2-0, долю зустрічу Анатолій Кінчур – Андрій Клімцов вирішило 2 секунди у додатковій партії армагедону на користь Анатолія.

   Надзвичайно напруженими вийшли півфінали де Олександр Параниця з рахунком 1,5-0,5 переграв Анатолія Кінчура, а в зустрічі Олексій Жакун – Іван Зань двічі доводилося серйозно втручатися судді, а також вдруге перегравати третю партію армагедону. Зрештою Олексій Жакун схилив таки шальки терезів на свій бік.

  Фінал обіцяв бути гострим І безкомпромісним, однак Олександр Параниця досить таки професійно та грамотно впорався з непоступливим Олексієм Жакуном 2-0. Матч за бронзову нагороду виграв у Анатолія Кінчура з рахунком 1,5-0,5 Іван Зань. П'яте місце завоював Андрій Чернецов.


Остаточний розподіл всіх учасників фіналу:

1.Параниця Олександр - володар кубка

2.Жакун Олексій - фіналіст

3.Зань Іван  - бронзовий призер

4.Кінчур Анатолій

5.Чернецов Андрій

6.Клімцов Андрій

7.ЯкимчукВасиль

8.Корсун Юрій

9.Параниця Віктор

10.Копищик Микола

11.Сергійчук Віктор

12.Курачик Віктор

13.Абрамчук Олександр

14.Галаган Володимир

15.ГодункоВіталій

16.Юрчук Віктор


Фоторепортаж з місця події: 

Вернуться назад