Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/skuchnonet/public_html/sarnychess.com.ua/engine/classes/templates.class.php on line 243 Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/skuchnonet/public_html/sarnychess.com.ua/engine/modules/sitelogin.php on line 153 DataLife Engine > Версия для печати > БУРШТИН ПОЛІССЯ - XV !
Главная > Останні новини > БУРШТИН ПОЛІССЯ - XV !

БУРШТИН ПОЛІССЯ - XV !

9-08-2021, 13:04. Разместил: aist

Турнір « БУРШТИН ПОЛІССЯ-XV»

Вже вдруге цього року на теренах сарненщини проходить кубок області з шахів. Цього разу інтелектуали з усієї області зїхалися в смт. Клесів. Змагання пройшли в місцевому ліцеї (директорка Алла Лазарчук). Зіграли дводенний турнір « БУРШТИН ПОЛІССЯ-XV» в 9 турів по 25 хвилин на партію плюс 10 секунд на кожний хід.

В стартових турах успішно стартували майже всі представники нашого району, а особливо Віктор Параниця, Михайло Стоноженко, Віталій Годунко та Олександр Абрамчук. Останный навіть міг стати лідером. В партії з майстром спорту міжнародного класу рівнянином Ігорем Лабенським, маючи значну перевагу і відхиливши пропозицію останнього на нічию, поспішив його швидко вигравати та припустився прикрої помилки. Як наслідок зазнав фіаско. На щастя вдало продовжували виступати Віктор Параниця і Михайло Стоноженко. Після першого дня змагань турнірну таблицю очолили відразу четверо спортсменів: Петро Іллюк (Березне), Віктор Параниця, Роман Хильчук (Березне) та Олексій Жакун (Дубровиця). За ними з інтервалом в одне очко рухалось ще 10 шахістів.

Після шостого туру лідерів наздогнали Ігор Лабенський (Рівне) та Йосип Борзенко (Здолбунів) і їх стало шестеро, а за тур до завершення в призери могли попасти учасники аж по 13 місце. Все вирішував останній тур. Більш досвідчені і рейтингові спортсмени довели свій клас. Петро Іллюк впевнено розібрався з перспективним молодим рівнянином Назаром Дячуком і з результатом 7,5 очок став чемпіоном. Йосип Борзенко переграв Романа Хильчука, здобув 6,5 очок та став срібним призером. Досвідчений Ігор Лабенський переміг Олексія Жакуна та виборов бронзову нагороду з таким же самим результатом, але гіршим коефіцієнтом Бухгольця. Неодноразовий переможець етапів кубка області Северин Смикало (Рівне) четвертий. Віктор Параниця замкнув пятірку кращих.

Серед дітей кращим став Назар Дячук з м. Рівне. Другу і третю сходинку пядесталу посіли Мороз Микола та Артем Білотіл із Стрільська. Першість серед ветеранів виборов Віталій Годунко, а кращим серед клесівчан став Анатолій Романюк.

Високий рівень організації змагань вдалося досягти завдяки підтримці Клесівської селищної ради ( голова Віктор Буйний), Рівненської федерації шахів (Володимир Ковальчук), Клесівського лісництва (Юрій Абрамчук), готелю «Рівєра» (Тарас Тимошицький) та місцевого ДЮСШ (Ігор Мельник).