Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/skuchnonet/public_html/sarnychess.com.ua/engine/classes/templates.class.php on line 243 Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/skuchnonet/public_html/sarnychess.com.ua/engine/modules/sitelogin.php on line 153 DataLife Engine > Версия для печати > Дев'ятий етап кубка - 2017!
Главная > У сусідів > Дев'ятий етап кубка - 2017!

Дев'ятий етап кубка - 2017!

14-12-2017, 18:59. Разместил: aist

Завершальний шаховий турнір року, що минає відіграли на Володимиреччині. Дев’ятий етап відкритого кубка району зіграли у Рафалівці в просторому та гостинному приміщенні кафе ,,Спокуса’’. До участі зібрались 28 шахістів з числа постійних учасників нашого гран-прі. Як відомо доля загальної перемоги у шаховому сезоні була визначена заздалегідь. То ж лауреат року – переможець відкритого кубка 2017 Дмитро Андрєєв звітний турнір проігнорував. Окрім Дмитра також не грали сарненські майстри Параниці та Галаган. В таких умовах безальтернативним фаворитом турніру був Олексій Жакун. Власне він і підтвердив свій клас здобувши переконливих 8 очок з 9 та став переможцем етапу. Нав’язати боротьбу представнику Дубровиці намагались Кукла, Ткачук, Кот та Якимчук. Найбільш успішним серед них виявився юний талант із Вараша Андрій Кот, який вихитрував перевагу у фігуру (Олексій не вгледів за конем) проте не зумів реалізувати. Результат партії нічия. Решту своїх прямих опонентів Жакун переконливо переміг. Винятком стала лише нічия в останньому турі вже у статусі переможця у партії проти Копищика. Кращим з когорти переслідувачів та загальний другий результат продемонстрував Петро Кукла. Для цього виявилось достатнім набрати 6,5 очок. Доля третьої сходинки вирішувалась в особистій зустрічі останнього туру Кот – Ткачук. Причому першого влаштовувала і нічия. В результаті граючи рівний ендшпіль пішаків та маючи по одній турі суперники не знайшли вагомих аргументів та розійшлися миром. Хоча як показав аналіз партії виграш був за чорних, але, на жаль, для самого себе Ткачук не знайшов точних ходів. Таким чином, Кот набрав 6,5 очок та фінішував третім. Ткачук четвертий. Кращим серед ветеранів та з загальним п’ятим місцем вітали Василя Якимчука.

Як відомо за регламентом про проведення відритого кубка за загальним результатами з усіх етапів була сформована краща десятка учасників, які у січні 2018 року приймуть участь у чемпіонаті району. Решта місцевих учасників, тобто з Володимирецького району та міста Вараш зіграють у втішному турнірі – другій лізі цього ж чемпіонату. Список учасників можна легко віднайти у загальному заліку змагань.

Також зазначимо, що цей етап відбувся за організаційних зусиль відділу молоді та спорту РДА (керівник Ю.Римарчук) та районної шахово-шашкової федерації (голова Д.Андрєєв), а також за підтримки місцевого підприємця Василя Дацького. Кубки для переможців традиційно надані фондом ,,Наш край’’ народного депутата Василя Яніцького.