ЗВЕДЕНА ТАБЛИЦЯ на визначення абсолютного чемпіона Сарненського району з шахів-2019 !
- 17-11-2019, 23:46
- Останні новини
- 0
- 2 391
Зведена таблиця на визначення абсолютного чемпіона Сарненського району з шахів-2019 !
Станом на 17.11.2019р. (після 13 етапів)
1.Андрєєв Дмитро (Володимирець) – 318 очок
2.Іллюк Петро (Березне) – 281 очко
3.Параниця Олександр (Сарни) – 269 очок
4.Якимчук Василь (Сарни) -252 очка
5.Абрамчук Олександр (Чудель) – 244 очка
6.Параниця Віктор (Сарни) – 241 очко
7.Смикало Северин (Рівне) – 222 очка
8.Жакун Олексій (Дубровиця) – 221 очко
9.Римарчук Юрій (Володимирець) – 210 очок
10.Атаманець Василь (Березне) – 208 очок
11.Цицюра Олександр (Сарни) – 184 очка
12.Чернецов Андрій (Сарни) – 181 очко
13.Галаган Володимир (Сарни) – 174 очка
14.Годунко Віталій (Сарни) – 173 очка
15.Седлов Віктор (Рівне) – 133 очка
16.Зань Іван (Сарни) – 122 очка
17.Копищик Микола (Сарни) – 122 очка
18.Хильчук Роман (Березне) -119 очок
19.Романюк Анатолій (Клесів) – 117 очок
20.Кот Андрій (Вараш) – 112 очок
21.Скірканич Олександр (Здолбунів) – 108 очок
22.Данілюк Василь (Рівне) – 88 очок
23.Іванчук Сергій (Костопіль) -77 очок
24.Колюх Микола (Зоря) -71 очко
25.Ліщук Ігор (Клесів) -68 очок
26.Лобанов Данило (Вараш) -68 очок
27.Громова Ольга (Рівне) -67 очок
28.Кінчур Анатолій (Сарни) - 62 очка
29.Касянець Сергій (Березне) -62 очка
30.Курачик Віктор (Сарни) -57 очок
31.Хильчук Тарас (Березне) -57 очок
32.Петренко Олександр (Рівне) -57 очок
33.Макаревич Віктор (Сарни) -56 очок
34.Кохно Олександр (Рівне) -56 очок
35.Пугачов Ілля (Рівне) -55 очок
36.Кукла Петро (Вараш) -55 очок
37.Копищик Іван (Сарни) -53 очка
38.Матвійчук Олександр (Рівне) -53 очка
39.Сергійчук Віктор (Стрільськ) -52 очка
40.Губеня Ігор (Володимирець) - 49 очок
41.Стоноженко Михайло (Сарни) -48 очок
42.Крук Йосип (Березне) -47 очок
43.Абрамчук Григорій (Клесів) -41 очко
44.Корсун Юрій (Сарни) -39 очок
45.Ульмасбаєв Юрій (Сарни) -39 очок
46.Гузь Дмитро (Клесів) -39 очок
47.Шинкарчук Богдан (Рівне) -38 очок
48.Несвіт Максим (Сарни) -34 очка
49.Ніжаловський Юрій (Березне) -32 очка
50.Затирка Максим (Костопіль) -30 очок
51.Козел Володимир (Клесів) -28 очок
52.Шинкарчук Максим (Рівне) -27 очок
53.Протасевич Олександр (Березне) -27 очок
54.Хильчук Сергій (Березне) -26 очок
55.Демянюк Андрій (Рівне) -25 очок
56.Кошмак Юрій (Здолбунів) -24 очка
57.Бедратий Михайло (Здолбунів) -24 очка
58.Сорокін Олександр (Остріг) -22 очка
59.Бондарчук Богдан (Дубно) -22 очка
60.Симонюк Валентин (Володимирець) -22 очка
61.Юрчук Віталій (Сарни) -20 очок
62.Рожко Владислав (Дубровиця) -20 очок
65.Онищук Володимир (Немовичі) -17 очок
66.Главацький Олександр (Рівне) -17 очок
67.Павлюк Семен (Сарни) -16 очок
68.Гловацький Володимир (Рівне) -15 очок
69.Форманчук Богдан (Здолбунів) -15 очок
70.Кальчук Віталій (Рівне) -15 очок
71.Абрамчук Віктор (Клесів) -14 очок
72.Касянчук Олександр (Вараш) -13 очок
73.Коцур Михайло (Рівне) -12 очок
74.Мороз Микола (Стрільськ) -12 очок
75.Поліщук Сергій (Стара Вижівка) -11 очок
76.Паховчишин Йосип (Клесів) -11- очок
77.Котовський Віктор (Червоноград) -10 очок
78.Лемех Сергій (Березне) -9 очок
79.Білотіл Артем (Стрільськ) -9 очок
80.Цицюра Микола (Сарни) - 8 очок
81.Бриль Валерій (Остріг) -8 очок
82.Лобанов Микита (Вараш) -7 очок
83.Білотіл Олександр (Стрільськ) -7 очок
84.Коханевич Дмитро (Сарни) -6 очок
85.Семещук Ігор (Костопіль) -6 очок
86.Ткачук Андрій (Дубровиця) -6 очок
87.Колядко Микола (Немовичі) -6 очок
88.Добринський Василь (Сарни) -5 очок
89.Заліва Володимир (Клесів) -5 очок
90.Кардаш Станіслав (Клесів) -5 очок
91.Сафарян Михайло (Стрільськ) -5 очок
92.Мартинюк Анатолій (Клесів) -5 очок
93.Миронець Владислав (Березне) -4 очка
94.Несвіт Юрій (Сарни) -4 очка
95.Мірко Михайло (Довге) -4 очка
96.Білоцерковцев Владислав (Клесів) -4 очка
97.Козачок Артур (Клесів) -3 очка
98.Мокрицький Михайло (Клесів) -3 очка
99.Капраль Іван (Сарни) -2 очка
100.Якубчик Анастасія (Клесів) -2 очка
101.Тушаковський Владислав (Сарни) -2 очка
102.Александров Василь (Клесів) -2 очка
103.Трубілко Іван (Клесів) -2 очка
104.Бісеров Юрій (Стрільськ) -2 очка
105.Бунечко Ірина (Стрільськ) -2 очка
106.Тушаковський Борис (Радивилів) -2 очка
107.Абрамчук Микола (Клесів) -2 очка
108.Полюхович Владислав (Клесів) -2 очка
109.Білоцерковцев Андрій (Клесів) -2 очка
110.Стоноженко Ілля (Сарни) -1 очко
111.Бойко Олександр (Рівне) -1 очко
112.Караченцев Ростислав (Олика) -1 очко
113.Гаврилюк Анатолій (Остріг) -1 очко
114.Пархомчук Роман (Клесів) -1 очко
115.Мельничук Арсеній (Клесів) -1 очко
116.Мелещук Анатолій (Клесів) -1 очко
117.Іванко Олександр (Клесів) -1 очко
118.Албутов Максим (Немовичі) -1 очко
119.Жолобчук Любов (Немовичі) -1 очко
120.Кузьміч Олег (Немовичі) -1 очко
121.Сергійчук Юрій (Стрільськ) -1 очко
122.Білотіл Андрій (Стрільськ) -1 очко
123.Галушко Каміла (Стрільськ) -1 очко
124.Тушаковська Вікторія (Сарни) -1 очко
125.Сергійчук Таїсія (Стрільськ) -1 очко
126.Сергійчук Марк (Стрільськ) -1 очко
127.Близнюк Роман (Клесів) -1 очко
128.Ліщук Тетяна (Клесів) -1 очко
129.Фурманець Володимир (Селище) -1 очко
130.Опалько Ярослав (Селище) -1 очко
131.Біленький Дмитро (Селище) -1 очко
132.Смицький Володимир (Клесів) -1 очко
133.Жигула Василь (Селище) -1 очко
134.Жмура Ірина (Селище) -1 очко
135.Біленький Олександр (Селище) -1 очко
136.Полюхович Андрій (Клесів) -1 очко
137.Гіленко Олександр (Селище) -1 очко
138.Боровик Олег (Селище) -1 очко
139.Штойна Максим (Клесів) -1 очко
140.Парфенюк Богдан (Селище) -1 очко
141.Гостішко Вадим (Селище) -1 очко
142.Опалько Дмитро (Селище) -1 очко
143.Мартинюк Денис (Клесів) -1 очко